Ruszyła giełda używanego sprzętu lotniczego!

Ruszyła giełda używanego sprzętu lotniczego!

Chcesz sprzedać używany sprzęt lotniczy? Zamieść swój anons na stronie Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki www.pararudniki.pl ! Jeśli przez kilka tygodni dzielących nas od targów nie znajdziesz kupca, przyjedź 2 i 3 czerwca na targi  Aeroklubu Częstochowskiego na lotnisko Rudniki!  Możesz wystawić tam oferowany sprzęt – bez żadnych kosztów – w specjalnie wydzielonej strefie.

Giełda używanego sprzętu lotniczego podczas czerwcowych Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki ma być jedną z atrakcji dla miłośników lotnictwa o mniej zasobnej kieszeni. Na targach wystawią się producenci statków powietrznych i sprzętu lotniczego, ekwipunku do pilotażu, urządzeń nawigacyjnych, wyposażenia wnętrz samolotów. Przedstawią także ofertę szkoleniową aerokluby regionalne, ośrodki szkolenia lotniczego, szkoły lotnicze. Będzie to obraz tego, co dzieje się w lotnictwie lekkim w Polsce. Nowy sprzęt lotniczy kosztuje i to słono. Tańszy jest sprzęt używany. Giełda towarzysząca Targom Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki ma zaprezentować właśnie sprzęt używany, który nie warto wyrzucać, bo może posłużyć jeszcze innym.

Chcemy ułatwić dostęp do informacji, kontakty między różnymi interesariuszami małego lotnictwa, aby mogło dojść do obrotu używanym sprzętem lotniczym i optymalizacji wyboru – mówi Włodzimierz Skalik, prezes aeroklubów: Polskiego i Częstochowskiego.  – Dziś nie każdego stać na nowy sprzęt. Warto stworzyć warunki, które pomogą nawiązać kontakty między kimś, kto ma do zbycia rzeczy używane a tym, kto chciałby je kupić. Chcemy pobudzić te relacje, stąd oprócz prezentacji ofert najnowocześniejszego sprzętu postanowiliśmy stworzyć giełdę przedmiotów używanych – zarówno kompletnych maszyn, jak i podzespołów, agregatów, wyposażenia lotniczego.

Jak ma funkcjonować giełda? Można zaprezentować w niej swoją ofertę w dwojaki sposób. Wystarczy wejść na stronę www.paraudniki.pl na zakładkę: giełda, w wiersz: ogłoszenia, zarejestrować się i zamieścić swoją ofertę sprzedaży. Zleceniodawca poniesie symboliczny koszt 20 zł. Jeśli do Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki nie sprzeda oferowanego sprzętu, może go zaprezentować na targach w specjalnie do tego wydzielonej strefie. Bez żadnych kosztów! A jeśli nawet na targach nie uda mu się znaleźć kupca, ogłoszenie będzie mogło nadal funkcjonować na podstronie giełdy lotniczego sprzętu używanego.

Uaktywniamy zakładkę giełdy. Zachęcamy tych, którzy rozważają sprzedaż zbędnych maszyn czy sprzętu do ogłoszenia się na tych dogodnych warunkach – zaprasza do udziału w giełdzie Włodzimierz Skalik. (wik)

 

Czytaj więcej: Ruszyła giełda używanego sprzętu lotniczego!

 • Występ paralotniowej grupy Acrocollective

  Tego jeszcze podczas ParaRudnik nie było. Jedną z atrakcji IV Targaów Lotnictwa Lekkiego, które odbędą się 30-31 maja 2015 r., na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego, będzie występ paralotniowej grupy Acrocollective, specjalizującej się w akrobacji. 

  więcej ...

   
 • Ide Fly

  Jedną z firm, które od początku wystawiają swoje produkty na ParaRudnikach jest Ide Fly, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji profesjonalnej odzieży i akcesoriów lotniczych. 

  więcej ...

   
 • Zawody na celność lądowania paralotnią- Pararudniki

  Aeroklub Częstochowski we współpracy ze Szkołą Latania "Extreme" i Szkołą Paralotniową "Airaction" zaprasza wszystkich pilotów do rywalizacji w zawodach na celność lądowania.
  Zawody odbywać się będą pod patronatem Prezesa Aeroklubu Polskiego. 

   

  więcej ...

   
 • Polska Liga Motoparalotniowa - Pararudniki

  Ruszyła rejestracja uczestników na PLMP – ParaRudniki, organizowanego w dniach 30-31 maja przez Aeroklub Częstochowski. UWAGA: zawodnicy proszeni są o stawienie się 29 maja (piątek po południu)


   

   

  więcej ...

   
 • Konkurs Fotograficzny i Filmowy

  Uwaga Uwaga przedłużamy nadsyłanie prac na konkurs filmowy i fotograficzny do 22 maja 2015.

   

  więcej ...

   
 • Pararudniki to największe tego typu Targi w Polsce.

  Coraz mniej czasu zostało do IV Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki, które odbędą się 30-31 maja 2015 r., na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego, za to coraz więcej wiadomo o imprezach towarzyszących, a będą wśród nich także nowości.


   

   

  więcej ...

   
 • Firma Paraelement na Pararudnikach.

  Jednym ze stałych wystawców Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki, które odbędą się 30-31 maja 2015 r., jest Paraelement – znany w branży producent napędów i wózków.

   

   

  więcej ...

   
 • Firma Stribo po raz trzeci na Pararudnikach

   Po raz trzeci na Targach Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki, które w tym roku odbędą się 30-31 maja, gościć będzie firma Stribo. Na lotnisko Aeroklubu Częstochowskiego, gdzie odbywają się Targi, Stribo przywiezie śmigła Peszke i  Paramodele RC.

   

   

   

   

  więcej ...

   
 • AIRONE.PRO na Pararudnikach.

  IV Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki, które odbędą się 30-31 maja 2015 r., mają już swoich stałych bywalców. Należy do nich m.in. firma AIRONE.PRO, produkująca wózki i trajki, która na Targi przywiezie niespodziankę, nowy super wygodny wózek.

  więcej ...

   
 • Parawinch producent wyciągarek na Pararudnikach.

   

  IV Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki, które odbędą się 30-31 maja 2015 r. zachowują swój między międzynarodowy charakter. Jedną z firm zagranicznych, które będą się wystawiać na Targach jest litewski Parawinch, jak sama nazwa wskazuje, firma specjalizująca się w produkcji wyciągarek.

  więcej ...