Ruszyła giełda używanego sprzętu lotniczego!

Ruszyła giełda używanego sprzętu lotniczego!

Chcesz sprzedać używany sprzęt lotniczy? Zamieść swój anons na stronie Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki www.pararudniki.pl ! Jeśli przez kilka tygodni dzielących nas od targów nie znajdziesz kupca, przyjedź 2 i 3 czerwca na targi  Aeroklubu Częstochowskiego na lotnisko Rudniki!  Możesz wystawić tam oferowany sprzęt – bez żadnych kosztów – w specjalnie wydzielonej strefie.

Giełda używanego sprzętu lotniczego podczas czerwcowych Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki ma być jedną z atrakcji dla miłośników lotnictwa o mniej zasobnej kieszeni. Na targach wystawią się producenci statków powietrznych i sprzętu lotniczego, ekwipunku do pilotażu, urządzeń nawigacyjnych, wyposażenia wnętrz samolotów. Przedstawią także ofertę szkoleniową aerokluby regionalne, ośrodki szkolenia lotniczego, szkoły lotnicze. Będzie to obraz tego, co dzieje się w lotnictwie lekkim w Polsce. Nowy sprzęt lotniczy kosztuje i to słono. Tańszy jest sprzęt używany. Giełda towarzysząca Targom Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki ma zaprezentować właśnie sprzęt używany, który nie warto wyrzucać, bo może posłużyć jeszcze innym.

Chcemy ułatwić dostęp do informacji, kontakty między różnymi interesariuszami małego lotnictwa, aby mogło dojść do obrotu używanym sprzętem lotniczym i optymalizacji wyboru – mówi Włodzimierz Skalik, prezes aeroklubów: Polskiego i Częstochowskiego.  – Dziś nie każdego stać na nowy sprzęt. Warto stworzyć warunki, które pomogą nawiązać kontakty między kimś, kto ma do zbycia rzeczy używane a tym, kto chciałby je kupić. Chcemy pobudzić te relacje, stąd oprócz prezentacji ofert najnowocześniejszego sprzętu postanowiliśmy stworzyć giełdę przedmiotów używanych – zarówno kompletnych maszyn, jak i podzespołów, agregatów, wyposażenia lotniczego.

Jak ma funkcjonować giełda? Można zaprezentować w niej swoją ofertę w dwojaki sposób. Wystarczy wejść na stronę www.paraudniki.pl na zakładkę: giełda, w wiersz: ogłoszenia, zarejestrować się i zamieścić swoją ofertę sprzedaży. Zleceniodawca poniesie symboliczny koszt 20 zł. Jeśli do Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki nie sprzeda oferowanego sprzętu, może go zaprezentować na targach w specjalnie do tego wydzielonej strefie. Bez żadnych kosztów! A jeśli nawet na targach nie uda mu się znaleźć kupca, ogłoszenie będzie mogło nadal funkcjonować na podstronie giełdy lotniczego sprzętu używanego.

Uaktywniamy zakładkę giełdy. Zachęcamy tych, którzy rozważają sprzedaż zbędnych maszyn czy sprzętu do ogłoszenia się na tych dogodnych warunkach – zaprasza do udziału w giełdzie Włodzimierz Skalik. (wik)

 

Czytaj więcej: Ruszyła giełda używanego sprzętu lotniczego!

 • Firma Stribo po raz trzeci na Pararudnikach

   Po raz trzeci na Targach Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki, które w tym roku odbędą się 30-31 maja, gościć będzie firma Stribo. Na lotnisko Aeroklubu Częstochowskiego, gdzie odbywają się Targi, Stribo przywiezie śmigła Peszke i  Paramodele RC.

   

   

   

   

  więcej ...

   
 • AIRONE.PRO na Pararudnikach.

  IV Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki, które odbędą się 30-31 maja 2015 r., mają już swoich stałych bywalców. Należy do nich m.in. firma AIRONE.PRO, produkująca wózki i trajki, która na Targi przywiezie niespodziankę, nowy super wygodny wózek.

  więcej ...

   
 • Parawinch producent wyciągarek na Pararudnikach.

   

  IV Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki, które odbędą się 30-31 maja 2015 r. zachowują swój między międzynarodowy charakter. Jedną z firm zagranicznych, które będą się wystawiać na Targach jest litewski Parawinch, jak sama nazwa wskazuje, firma specjalizująca się w produkcji wyciągarek.

  więcej ...

   
 • Dudek Paragliders na Pararudnukach

  Dudek Paragliders obchodzi w tym roku jubileusz ’20-lecia działalności. Firmy nie może oczywiście zabraknąć na Targach Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki, z okazji jubileuszu, na targach pojawi się z kilkoma nowościami.


  więcej ...

   
 • Symulator Lotu na Pararudnikach (2)

   SYMULATOR LOTU

  Profesjonalne urządzenie do treningu przeciążeń stosowane w armii, medycynie oraz rekreacji pojawi sie na Pararudnikach.

  Trenują na nim:

  piloci myśliwców do swych pierwszych lotów. dzieci z zaburzeniami błędnika oraz z innymi schorzeniami układu nerwowego  astronauci  kierowcy bolidów urlopowicze w parkach rozrywki

  Ty też POCZUJ PRAWDZIWĄ ADRENALINĘ osiągając kilkukrotnie większe przeciążenia niż te, które oddziaływają na Ciebie na co dzień.

  Zapraszamy!!!

  http://www.astropark.pl/index.php/symulator-lotu


   

  więcej ...

   
 • Dynamic Sport na Pararudnikach

  Jedną z firm, które po raz pierwszy będą się prezentować na tegorocznych Targach Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki jest Dynamic Sport. Oprócz swoich standardowych produktów Dynamic Sport przywiezie także własnej konstrukcji hamownię, na której będzie można zmierzyć siłę ciągu w locie.


  więcej ...

   
 • ParaRudniki to największe tego typu Targi w Polsce.

  Tegoroczne IV już Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki odbędą się w ostatni weekend maja 30-31, na lotnisku Aeroklubu  Częstochowskiego. ParaRudniki to największe tego typu Targi w Polsce. 

  więcej ...

   
 • Zapraszamy na IV Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki, które odbędą się 30 i 31 maja 2015 r na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego

  Zapraszamy na IV Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki, które odbędą się 30 i 31 maja 2015 r na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego. Przypominamy przy okazji jak było przed rokiem. Wśród kilkudziesięciu wystawców była m.in. firma Latawki.pl.

  więcej ...

   
 • Międzynarodowy charakter targów

   

  IV Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki odbędą się 30-31 maja 2015 r. Poprzednie Targi miały międzynarodowy charakter, m.in. swój szybowiec z napędem elektrycznym prezentowali Litwini.

   

   

  więcej ...

   
 • Przypominamy jak było podczas III ParaRudnik

   

  IV Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki odbędą się 30 i 31 maja 2015 r. My przypominamy jak było podczas III ParaRudnik, o wrażeniach opowiada Michał Parkitny, właściciel wiatrakowca.

  więcej ...