Ruszyła giełda używanego sprzętu lotniczego!

Ruszyła giełda używanego sprzętu lotniczego!

Chcesz sprzedać używany sprzęt lotniczy? Zamieść swój anons na stronie Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki www.pararudniki.pl ! Jeśli przez kilka tygodni dzielących nas od targów nie znajdziesz kupca, przyjedź 2 i 3 czerwca na targi  Aeroklubu Częstochowskiego na lotnisko Rudniki!  Możesz wystawić tam oferowany sprzęt – bez żadnych kosztów – w specjalnie wydzielonej strefie.

Giełda używanego sprzętu lotniczego podczas czerwcowych Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki ma być jedną z atrakcji dla miłośników lotnictwa o mniej zasobnej kieszeni. Na targach wystawią się producenci statków powietrznych i sprzętu lotniczego, ekwipunku do pilotażu, urządzeń nawigacyjnych, wyposażenia wnętrz samolotów. Przedstawią także ofertę szkoleniową aerokluby regionalne, ośrodki szkolenia lotniczego, szkoły lotnicze. Będzie to obraz tego, co dzieje się w lotnictwie lekkim w Polsce. Nowy sprzęt lotniczy kosztuje i to słono. Tańszy jest sprzęt używany. Giełda towarzysząca Targom Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki ma zaprezentować właśnie sprzęt używany, który nie warto wyrzucać, bo może posłużyć jeszcze innym.

Chcemy ułatwić dostęp do informacji, kontakty między różnymi interesariuszami małego lotnictwa, aby mogło dojść do obrotu używanym sprzętem lotniczym i optymalizacji wyboru – mówi Włodzimierz Skalik, prezes aeroklubów: Polskiego i Częstochowskiego.  – Dziś nie każdego stać na nowy sprzęt. Warto stworzyć warunki, które pomogą nawiązać kontakty między kimś, kto ma do zbycia rzeczy używane a tym, kto chciałby je kupić. Chcemy pobudzić te relacje, stąd oprócz prezentacji ofert najnowocześniejszego sprzętu postanowiliśmy stworzyć giełdę przedmiotów używanych – zarówno kompletnych maszyn, jak i podzespołów, agregatów, wyposażenia lotniczego.

Jak ma funkcjonować giełda? Można zaprezentować w niej swoją ofertę w dwojaki sposób. Wystarczy wejść na stronę www.paraudniki.pl na zakładkę: giełda, w wiersz: ogłoszenia, zarejestrować się i zamieścić swoją ofertę sprzedaży. Zleceniodawca poniesie symboliczny koszt 20 zł. Jeśli do Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki nie sprzeda oferowanego sprzętu, może go zaprezentować na targach w specjalnie do tego wydzielonej strefie. Bez żadnych kosztów! A jeśli nawet na targach nie uda mu się znaleźć kupca, ogłoszenie będzie mogło nadal funkcjonować na podstronie giełdy lotniczego sprzętu używanego.

Uaktywniamy zakładkę giełdy. Zachęcamy tych, którzy rozważają sprzedaż zbędnych maszyn czy sprzętu do ogłoszenia się na tych dogodnych warunkach – zaprasza do udziału w giełdzie Włodzimierz Skalik. (wik)

 

Czytaj więcej: Ruszyła giełda używanego sprzętu lotniczego!

 • 17-18 maja 2014 r. - III Targi Lotnictwa

  17-18 maja 2014 r Aeroklub Częstochowski zaprasza na III Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki.  To największa tego typu impreza organizowana w Polsce, na dodatek odbywa się na lotnisku co daje możliwość przetestowania wystawianego sprzętu.

  więcej ...

   
 • Zostanie pobity rekord frekwencji wśród wystawców

  Pełną parą  idą przygotowania do trzecich już edycji Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki, które 17 i 18 maja 2014 r odbędą się na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego. Wygląda na to, że po raz kolejny pobity zostanie rekord frekwencji wśród wystawców.

  więcej ...

   
 • Trzy miesiące do ParaRudnik

  Trzy miesiące pozostały do ParaRudnik, największych Targów Lotnictwa Lekkiego jakie odbywają się w Polsce. Impreza, która już po raz trzeci odbędzie się na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego, zaplanowana jest na 17-18 maja.

  więcej ...

   
 • Kończy się promocja!!!

  Kończy się promocja dla wystawców chcących wziąć udział w Targach Lotnictwa Lekkiego Para Rudniki. 

  więcej ...

   
 • ParaRudniki 2014

  Pararudniki 3 - 2014

  Aeroklub Częstochowski już po raz trzeci zaprasza na ParaRudniki Targi Lotnictwa Lekkiego. Targi, nad którymi patronat przyjął Marszałek Województwa Śląskiego, odbędą się 17-18 maja 2014. Podczas tej największej tego typu imprezy w Polsce coś dla siebie znajdą nie tylko paralotniarze, spadochroniarze oraz  miłośnicy mikrolotów, ale także szybownicy i piloci samolotów.

  więcej ...

   
 • Para Rudniki 2013 Targi Lotnictwa Lekkiego Częstochowie

  17-18.05.2013 odbyły się Targi Lotnictwa Lekkiego Para Rudniki 2013 zorganizowane przez Aeroklub Częstochowski. Przedstawiamy podsumowanie dwudniowej imprezy zrealizowane przez PREMIUM-MEDIA.PL

  więcej ...