Ruszyła giełda używanego sprzętu lotniczego!

Ruszyła giełda używanego sprzętu lotniczego!

Chcesz sprzedać używany sprzęt lotniczy? Zamieść swój anons na stronie Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki www.pararudniki.pl ! Jeśli przez kilka tygodni dzielących nas od targów nie znajdziesz kupca, przyjedź 2 i 3 czerwca na targi  Aeroklubu Częstochowskiego na lotnisko Rudniki!  Możesz wystawić tam oferowany sprzęt – bez żadnych kosztów – w specjalnie wydzielonej strefie.

Giełda używanego sprzętu lotniczego podczas czerwcowych Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki ma być jedną z atrakcji dla miłośników lotnictwa o mniej zasobnej kieszeni. Na targach wystawią się producenci statków powietrznych i sprzętu lotniczego, ekwipunku do pilotażu, urządzeń nawigacyjnych, wyposażenia wnętrz samolotów. Przedstawią także ofertę szkoleniową aerokluby regionalne, ośrodki szkolenia lotniczego, szkoły lotnicze. Będzie to obraz tego, co dzieje się w lotnictwie lekkim w Polsce. Nowy sprzęt lotniczy kosztuje i to słono. Tańszy jest sprzęt używany. Giełda towarzysząca Targom Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki ma zaprezentować właśnie sprzęt używany, który nie warto wyrzucać, bo może posłużyć jeszcze innym.

Chcemy ułatwić dostęp do informacji, kontakty między różnymi interesariuszami małego lotnictwa, aby mogło dojść do obrotu używanym sprzętem lotniczym i optymalizacji wyboru – mówi Włodzimierz Skalik, prezes aeroklubów: Polskiego i Częstochowskiego.  – Dziś nie każdego stać na nowy sprzęt. Warto stworzyć warunki, które pomogą nawiązać kontakty między kimś, kto ma do zbycia rzeczy używane a tym, kto chciałby je kupić. Chcemy pobudzić te relacje, stąd oprócz prezentacji ofert najnowocześniejszego sprzętu postanowiliśmy stworzyć giełdę przedmiotów używanych – zarówno kompletnych maszyn, jak i podzespołów, agregatów, wyposażenia lotniczego.

Jak ma funkcjonować giełda? Można zaprezentować w niej swoją ofertę w dwojaki sposób. Wystarczy wejść na stronę www.paraudniki.pl na zakładkę: giełda, w wiersz: ogłoszenia, zarejestrować się i zamieścić swoją ofertę sprzedaży. Zleceniodawca poniesie symboliczny koszt 20 zł. Jeśli do Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki nie sprzeda oferowanego sprzętu, może go zaprezentować na targach w specjalnie do tego wydzielonej strefie. Bez żadnych kosztów! A jeśli nawet na targach nie uda mu się znaleźć kupca, ogłoszenie będzie mogło nadal funkcjonować na podstronie giełdy lotniczego sprzętu używanego.

Uaktywniamy zakładkę giełdy. Zachęcamy tych, którzy rozważają sprzedaż zbędnych maszyn czy sprzętu do ogłoszenia się na tych dogodnych warunkach – zaprasza do udziału w giełdzie Włodzimierz Skalik. (wik)

 

Czytaj więcej: Ruszyła giełda używanego sprzętu lotniczego!

 • ParaRudniki - kończy się promocja

   

  Uwaga! Uwaga! To ważna informacja dla wystawców chcących pokazać się podczas największej imprezy w Polsce, czyli podczas Targów Lotnictwa Lekkiego PARARUDNIKI, które już po raz czwarty odbędą się na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego. Tylko do końca stycznia można skorzystać z promocji. Targi odbędą się 30-31 maja 2015 r.

  więcej ...

   
 • Międzynarodowe Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki 2014

  więcej ...

   
 • Już po ParaRudnikach, zapraszamy za rok

  Na początku pogoda próbowała pokrzyżować plany organizatorom III Targów Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki, ostatecznie była to jednak udana impreza.

  więcej ...

   
 • Wyniki konkursu Fly To Live

  Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznym konkursie Fly To Live.

  więcej ...

   
 • Zawody Polskiej Ligi Motoparalotniowej na Pararudnikach

  Na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego rozegrano pierwsze w tym roku zawody, wchodzące w skład Polskiej Ligi Motoparalotniowej. Zawody rozegrano w trzech klasach PF1, PL1 i połączonych PF2 i PL2.

  więcej ...

   
 • Słońce zaświeciło ParaRudnikom

  Pojawiło się słońce i od razu pojawiły się tłumy zwiedzających na ParaRudnikach. Odbywające się na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego III Targi Lotnictwa Lekkiego wczoraj trochę storpedowała pogoda, co skrzętnie wykorzytali zawodowcy, którzy przyjechali na ParaRudniki w konkretnym celu. Mogli spokojnie i rzeczowo porozmawiać z wystawcami. Dziś zwiedzających jest zdecydowanie więcej, ale nad Targami zaświeciło słońce.

  więcej ...

   
 • ParaRudniki 2014 rozpoczęte!

  Zapraszamy do obejrzenia filmów z przebiegu Targów Lotnictwa Lekkiego - ParaRudniki 2014

  więcej ...

   
 • Czesi i Litwini na Pararudnikach

  Odbywające się 17 i 18 maja na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego Targi Lotnictwa Lekkiego Pararudniki stają się powoli imprezą międzynarodową. Oprócz przedstawicieli czeskiej firmy Skyleader produkującej samoloty ultralekkie, na ParaRudnikach wystawiać będą się także Litwini.

  więcej ...

   
 • Ponad 50 wystawców na Para Rudnikach

  Już w najbliższy weekend 17 i 18 maja na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego odbędą się największe w Polsce Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większa popularnością, na tegorocznych Targach swoja obecność zadeklarowało ponad 50 wystawców.

  więcej ...

   
 • Ultralighty na ParaRudnikach

  III Targi Lotnictwa Lekkiego Pararudnik odbędą się już 17-18 maja na lotnisku Aeroklubu  Częstochowskiego. Jak na lotnictwo lekkie przystało, wśród wystawców nie może zabraknąć samolotów ultralekkich, tak jak przed rokiem swoje ultralighty pokaże czeska firma Skyleader, reprezentowana przez swojego polskiego przedstawiciela.

  więcej ...